Лікуйте очі залюбки в Ocular

OCULAR — масштабний медичний центр дорослої та дитячої офтальмології, де люблять ваші очі.

Дізнатися більше

Потурбуємось про ваш зір

Ocular — це новий шестиповерховий офтальмологічний медичний центр у Києві, який відкрився у 2020 році.
Наш девіз «Щастя бачити все!», адже насамперед від зору залежить якість життя і повнота сприйняття навколишнього світу.

Наш центр має 11 консультативно-діагностичних кабінетів, кабінет лазерних методів лікування, операційну для лазерних корекцій зору та дві операційні для лікування захворювань сітківки, глаукоми, катаракти, виконання реконструктивних та естетичних операцій. Центр оснащено обладнанням 2019-2020 років випуску таких країн-виробників, як Німеччина, Італія, Японія, США, Австралія, Польща, Південа Корея.

10 кваліфікованих
лікарів-офтальмологів
20 років досвіду
роботи наших лікарів
2 723 задоволених
пацієнтів
57 одиниць
сучасного обладнання

treat-icon Які захворювання лікуємо

Короткозорість та астигматизм
Катаракта
Глаукома
Відшарування сітківки
Косоокість
Вікова макулодистрофія
Розриви сітківки
Макулярний набряк
Макулярний отвір
Периферична дегенерація сітківки
Діабетична ретинопатія
Меланома хоріоідеї ока
Опущення повік (птоз)
Халязіон/Ячмінь
Блефарохалязіс
Далекозорість
Центральна серозна хоріоретинопатія
Епіретинальна мембрана
Анофтальмічний синдром
Пресбіопія
Кератоконус

treat-icon Які послуги надаємо

text of selected element
 • 950 грн

  Комплексна діагностика зору для дорослих

  Комплексна діагностика зору з конcультацією лікаря — це можливість запобігти патологіям зору або вчасно почати їх лікування.

 • 950 грн

  Комплексна діагностика зору для дітей

  Комплексна діагностика зору з конcультацією лікаря — це можливість запобігти патологіям зору або вчасно почати їх лікування.

 • від 14 800 до 74 880 грн за одне око без анестезії

  Катаракта

  Лікування катаракти розв'язує проблему затуманеного, каламутного зору, що виникає в результаті помутніння кришталика ока зазвичай у зв'язку з віковими змінами. Якщо пацієнт дивиться на світ немов крізь запітніле скло, ця проблема найчастіше вирішується хірургічним лікуванням.

 • від 3 900 до 42 250 грн за одне око без анестезії

  Глаукома

  Лікування глаукоми зупиняє подальший процес пошкодження зорового нерва через надмірний очний тиск. Це захворювання потребує постійного контролю та лікування, протікає зазвичай безсимптомно та виявляється під час профілактичного огляду.

 • від 3 900 до 42 250 грн за одне око без анестезії

  Рефракційна заміна кришталика

  Рефракційна заміна кришталика — це операція для лікування погіршення зору, яке виникає внаслідок порушення заломлювальної здатності ока. Основними симптомами є погіршення якості й чіткості зору, головний біль, швидка втомлюваність очей.

 • від 35 000 до 45 500 грн за одне око без анестезії

  Лікування макулярного розриву

  Лікуємо макулярний розрив — це розрив усіх шарів у невеликій області в центрі сітківки, що відповідає за гостроту зору, кольоровий зір, здатність писати та читати.

 • від 26 000 до 58 500 грн за одне око без анестезії

  Лікування відшарування сітківки

  Лікуємо відшарування сітківки, яке зазвичай стається за наявності розривів та дегенерацій на сітківці. Найчастіша причина — відділення задньої частини скловидного тіла від сітківки, щільне прикріплення до якої у витончених місцях призводить до розривів.

 • від 4 000 до 45 700 грн за одне око без анестезії

  Лікування діабетичної ретинопатії

  Лікуємо діабетичну ретинопатію, що виникає, коли високий рівень цукру в крові викликає пошкодження судин сітківки. Інколи на сітківці можуть рости патологічні нові судини. Усі ці зміни знижують зір.

 • від 35 000 до 45 500 грн за одне око без анестезії

  Лікування епіретинальної мембрани

  Видаляємо епіретинальну мембрану — плівку, яка формується на сітківці в центральній її частині — макулі. Плівка може розвиватися вторинно як наслідок запалення, діабету, крововиливу в скловидне тіло, травми чи інших захворювань, що стимулюють фіброз.

 • від 9 000 до 36 500 за одне око

  Лікування вікової макулодистрофії

  Лікуємо вікову макулодистрофію — це захворювання центральної зони сітківки, яка відповідає за гостроту зору.

 • від 9 000 до 36 500 за одне око

  Лікування макулярного набряку

  Лікуємо макулярний набряк — це захворювання центральної зони сітківки, яка відповідає за гостроту зору.

 • 42 000 грн за одне око

  ReLEx SMILE

  ReLEx SMILE — це лазерна корекція, за якої всі етапи виконуються на одному фемтосекундному лазері — ZEISS VisuMax®. Це швидкий і сучасний лазер, що працює всередині рогівки, не пошкоджуючи її поверхню.

 • 26 500 грн за одне око

  Femto LASIK

  Femto LASIK — це лазерна корекція зору, яка виконується двома лазерами: фемтосекундним ZEISS VisuMax®, що формує лоскут рогівки, та ексімерним Schwind Amaris 1050.

 • 13 500 грн за одне око

  LASIK

  LASIK — це лазерна корекція зору, за якої лоскут рогівки формується мікрокератомом, а сама корекція виконується надшвидким німецьким ексімерним лазером Schwind Amaris 1050, який видаляє 1 діоптрію за 1 секунду.

 • 15 000 грн за одне око

  SmartSurfACE™

  SmartSurfACE™ — це безконтактний метод лазерної корекції зору, без ножів і лоскутів — тільки лазер. Особливість цього методу полягає в тому, що поверхня рогівки частково видаляється під впливом лазеру та за 3–5 днів після операції повністю відновлюється.

 • від 18 000 грн за одне око

  Кросс-лінкинг

  Кросс-лінкінг — операція на рогівці за наявності кератоконусу. Це захворювання зумовлене вродженою слабкістю тканини рогівки ока, через що змінюється її форма.

 • від 5 200 до 19 500 грн за одне око

  Пластика повік

  Блефаропластику, або пластику повік, виконуємо в разі нависання шкіри повік, виникнення мішків під очима та інших естетичних чи вікових змін. Пластика повік також можлива за медичними показаннями (вивороти, завороти повік, птози та інші захворювання).

 • від 8 000 до 12 000 грн без анестезії за одне око

  Косоокість

  Лікуємо косоокість — порушення положення очей або ока, у результаті чого зображення, яке бачить одне око, не відповідає зображенню, яке бачить друге.

 • 950 грн

  Комплексна діагностика зору для дітей

  Комплексна діагностика зору з конcультацією лікаря — це можливість запобігти патологіям зору або вчасно почати їх лікування. Займає 1-1,5 години та включає обов'язкову перевірку гостроти зору, очного тиску та стану очного дна з розширенням зіниці краплями.

 • від 10 000 до 12 500 грн - річна програма

  Підліткова корекція нічними (жорсткими) лінзами

  Це тимчасове зменшення міопії (короткозорості) за допомогою зміни форми рогівки, яка є еластичною за своєю природою. Лінзи вдягаються на ніч, та після 6–8 годин сну пацієнт має хороший зір на 24 години без додаткового використання окулярів чи м’яких лінз.

 • від 8 000 до 12 000 грн без анестезії за одне око

  Косоокість

  Лікуємо косоокість — порушення положення очей або ока, у результаті чого зображення, яке бачить одне око, не відповідає зображенню, яке бачить друге.

 • 800 грн

  Анестезія краплями або субтенонова

  Анастезія краплями (місцева анестезія) полягає в тому, що око перед операцією або процедурою закрапується краплям— анестетиками, які приводять до оніміння та зникнення болісної чутливості. Їхня дія триває близько години.    

 • 5 000 грн

  Седація внутрішньовенна

  Седація внутрішньовенна (внутрішньовенний наркоз) застосовується одночасно з місцевою анестезією у випадку, коли процедура чи операція є нескладними, однак пацієнт має підвищений тривожний стан.

 • від 8 500 грн

  Інтубація та наркоз медичними газами

  Інтубація та наркоз медичними газами (загальний наркоз) застосовується під час хірургічного лікування дітей або тривалих та болісних операцій у дорослих.  

 • Коригування гостроти зору окулярами та лінзами

  Носіння окулярів або контактних лінз — це сучасний, зручний і безпечний метод коригування гостроти зору. В Ocular є власна оптика, тому наші фахівці допоможуть вам дібрати оптимальний вид контактної корекції серійного або індивідуального виробництва.

 • Оптика

  Власна оптика Ocular — це: широкий асортимент високоякісних оптичних продуктів провідних світових брендів для дітей і дорослих.

Дізнатися більше

doctors Наші лікарі

 • Ірина Благун
  Медичний директор, лікар-офтальмолог вищої категорії, вітреоретинальний хірург.
  Детальніше
 • Артем Салюков
  к.м.н., лікар - офтальмолог першої категорії, хірург з лазерної корекції зору
  Детальніше
 • Світлана Збітнєва
  к.м.н, заслужений лікар України, лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, хірург з лікування катаракти і глаукоми
  Детальніше
 • Маргарита Краснякова
  Лікар-офтальмолог, спеціаліст із контактної корекції складних оптичних порушень, ортокератолог
  Детальніше
 • Леся Лисиця
  Лікар-офтальмолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії, онкоофтальмолог, хірург з реконструктивних та естетичних операціях на повіках
  Детальніше
 • Олеcя Топольницька
  Лікар-офтальмолог вищої категорії, хірург лазерних методів лікування, ретинолог
  Детальніше
 • Яна Редька
  лікар-офтальмолог
  Детальніше
Дізнатися більше

treat-icon Cертифiкати

treat-icon Відгуки пацієнтів

 • Хочу поблагодарить специалистов Ocular за супер сервис и профессионализм! Провели диагностику моему сыну (дальнозоркость + астигматизм, с 7 лет с линзами) и папе (возрастные проблемы со зрением). Радует, что в Украине ЕСТЬ СУПЕР КЛИНИКА, как сказал мой папа, КЛИНИКА С ДУШОЙ ! С Ocular есть не просто ШАНС видеть Мир на все 100%, а ВЫ РЕАЛЬНО СОБРАЛИ ЛУЧШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ + КОСМИЧЕСКОЕ НОВЕЙШЕЕ ОБОРУДОВАНИЕ + SUPER FRIENDLY SPACE и ВСЁ ЭТО ОКРЫЛЯЕТ.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Только позитивные эмоции, дочка 1 год даже не поняла что была в клинике на диагностике, детский врач мастер своего дела, ни одной слезы или детского испуга!

  Провели диагностику без стресса ни для мамы, ни для ребёнка 🙂

  Вежливый и внимательный персонал. И что не маловажное - собственная парковка.

  Все для людей!

           

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Я всегда знала что я разносторонняя личность, но не подозревала, что мои глаза тоже, настолько по-разному видят этот мир. Минус 1, 5 и минус 2, 75. Очки или линзы, ну, и в идеале лазерная коррекция - мой «приговор» по итогу обследования.

  Приятно удивило, что никто ничего не навязывает: «Вам крайне необходимо сделать вот эту дорогостоящую коррекцию!».

  Все варианты детально обсуждаются и предлагается выбор.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Приємно вразили не тільки гармонія і чудовий стиль Клініки Ocular, вишуканий та сучасний дизайн (із затишною зоною рецепції та відпочинку, з ароматною кавою для відвідувачів). А серце ❤️Клініки - це унікальне, високоточне офтальмологічне обладнання для діагностики та корекції зору, і її душа 🌀- персонал, щирий, привітний, професійний і компетентний! Дякую лікарям за чуйність та педантичність на кожному кроці обстеження👁️ За гарний настрій та витримку у моєму прискіпливому виборі нової оправи.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Обследование рекомендовано проходить 1 раз в год. Это важно, так как некоторые патологии глаз никак не проявляются на ранней стадии. Например, глаукома (поражение зрительного нерва) - это только симптоматическое лечение. Причины когда необходимо срочно посетить офтальмолога: появление вспышек, бликов, мушек в глазах (на постоянной основе), плавающие помутнения перед глазами, когда один глаз видит хуже другого.

  Дивитися відео

  rate rate rate rate rate

 • В последний раз зрение я проверяла в 2016 году, глядя на бумажные таблицы и поочередно зажмуривая глаза. Зрачки не расширяла, многих манипуляций даже не могла предположить. Так как проблем со зрением у меня не было, не открыли бы Клинику - не понятно когда бы и проверила в следующий раз. Как хорошо, что современное оборудование предназначено не только для тех у кого уже есть проблемы, а и для тех, кто контролирует своё здоровье, своевременно, предупреждая будущие сложности.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Основная профилактика у детей - это смена расстояния до объекта, после компьютера или телефона - надо идти гулять (смотреть вдаль). Близорукость - хорошо видит вблизи, плохо видит вдаль. Близорукость - это болезнь.

  Дальнозоркость - плохо видит и вдаль и вблизи, но за счет напряжение мышц - хорошо видим вдаль.

  У дальнозорких детей, также могут возникать - головные боли, отказ от обучения, косоглазие. По словам доктора, сейчас больше близоруких детей, чем 10 лет назад.

  Дивитися відео

  rate rate rate rate rate

 • Мое открытие! Инновации в офтальмологии в клинике Ocular - інститут офтальмології:

  ✔️Только здесь применяют общую анестезию при лазерной коррекции зрения. Для многих пациентов страх оставаться в сознании является причиной, по которой откладывают подобную операцию. Тут этот дискомфорт отсутствует.

  ✔ есть особая малотравматичная технология лазерной коррекции Smile. За рубежом ее практикуют, а вот у нас этот способ доступен именно в клинике Окулар.

  rate rate rate rate rate

 • Розрив шаблонів - це коли ти йдеш за відновленням зору в клініку, а приходиш в бутік-готель, де грає приємний джаз і лаундж, де є смачна кава і м’якенькі крісла в зоні очікування. Однак на мене в клініках завжди найбільше враження справляє не вишуканий інтер’єр з музикою, а лікарі. І тут я висловлюю свою щиру подяку і захоплення прекрасним фахівцям Артему Салюкову та Красняковій Маргариті. Лікарі, поруч з якими спокійно, які відповідають на усі твої 100500 питань.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Сегодня я была гостьей и пациентом офтальмологической Клиники - Ocular - інститут офтальмології 💙💛 Сравнить это можно с посещением 5-звездочного отеля с высоким уровнем сервиса, элегантности и стиля. В самом названии Клиники уже заложена ее суть. И по количеству предоставляемых услуг и по количеству используемых методик коррекции зрения. Здесь проводят полноценную и многостороннюю диагностику глаз на новейшем оборудовании последнего поколения.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Важно не только смотреть в одном направление, но ещё четко и здоровыми глазками)) Сегодня у детей был плановый осмотр у офтальмолога 👀

  У мужа была рабочая встреча, а я была уверена, что справлюсь с этим походом с детьми сама. Ну возможно, придётся поуспокаивать самого младшего - меня предупредили, что для осмотра надо будет закапать глазки. Старшим же детям ещё за день всё подробно рассказала, пообещала приятный бонус до и после, все рады, все готовы)

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Очі - дзеркало душі, а чужа душа, то темний ліс! Так і живем 🤓

  Ocular - інститут офтальмології зазирнувши мені в очі, не радив нічого змінювати 💁🏼‍♀️їм видніше! Як казав класик: "сегодня в завтрашний день не все могут смотреть.

  Вернее, смотреть могут не только лишь все. Мало, кто может это делать!" 😃 тому, всі, хто не може роздивитись світло в кінці тунелю most #welcome_to_Ocular. Гарантовано будете вражені технологіями, якістю і комфортом!

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

 • Вчера мне с моей Таисией посчастливилось побывать на диагностике в институте офтальмологии Ocular. Эта клиника открыта в 2020 году и конечно же оснащена новейшим и МЕГА современным диагностическим оборудованием. Лично мне хочется назвать её пришельцем из будущего 🦸‍♀️с миссией по возобновлению зрения👀🙌.

  Начинается конечно всё с "одёжки" )) Интерьерный дизайн на высоте!!! Светло, уютно, кофе, капучино...и атмосфера совсем не больничная☝️.

  Читати далі

  rate rate rate rate rate

treat-icon Щастя бачити все

 • Мене звати Олег Ходачук, і я є головою наглядової ради Ocular.
  Я ніколи не мав медичної освіти, але я мав набагато більше для того, щоб поставити поставити за мету створити найкращу офтальмологічну лікарню. Я переніс шість операцій на очах. Шість! Я знаю і відчуваю болі та страхи пацієнта. Я був на оглядах в багатьох провідних офтальмологічних лікарнях Німеччини та Італії.
  Із впевненістю можу сказати, що наразі Ocular претендує на те, щоб стати кращою офтальмологічною клінікою Європи. І навіть наш девіз відображає глибину того, що ми хочемо зробити і про що мріємо для кожного нашого клієнта: «Ocular — щастя бачити все».

visit Запишіться на прийом вже зараз

Дізнатися більше

contacts Контакти

Графік роботи:

пн-сб.: 09:00 до 18:00
нд.: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дібратися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».