Лікування катаракти

Лікування катаракти розв'язує проблему затуманеного, каламутного зору, що виникає в результаті помутніння кришталика ока зазвичай у зв'язку з віковими змінами. Якщо пацієнт дивиться на світ немов крізь запітніле скло, ця проблема найчастіше вирішується хірургічним лікуванням.

Лікування катаракти

Розв’язує проблему затуманеного, каламутного зору, що виникає в результаті помутніння кришталика ока зазвичай у зв’язку з віковими змінами. Якщо пацієнт дивиться на світ немов крізь запітніле скло, ця проблема найчастіше вирішується хірургічним лікуванням. В Ocular ми пропонуємо широкий асортимент якісних штучних кришталиків виробництва США та Німеччини з покриттям, яке захищає очі від шкідливого впливу УФ-променів і коригує гостроту зору в разі різних захворювань (далекозорість, короткозорість, астигматизм, пресбіопія).

Для кого?

Людям, які бачать розмито або ж затуманено, відчувають чутливість до яскравого світла і яким окуляри більше не допомагають.

Як ми вам допоможемо?

Для відновлення гостроти зору видалимо кришталик і замінимо його на штучну інтраокулярну лінзу, яку ми добираємо під час діагностики індивідуально з урахуванням потреб пацієнта (зір на близькій, середній чи далекій відстані). Операція зазвичай проводиться під місцевим знеболенням і займає 15–20 хвилин.
Поліпшимо ваш колірний зір: зображення набувають природної насиченості та яскравості.
Ви будете менш залежними від окулярів: штучний кришталик може коригувати короткозорість або далекозорість.

Ціна: від 14 800 до 46 500 грн за одне око без анестезії

Відтепер в Ocular медичні послуги можна оплатити частинами.
Ми потурбувалися про те, щоб ви могли оплатити обрану послугу за 3 місяці без жодних переплат!

Детальніше про оплату частинами

visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-сб.: 09:00 до 18:00
нд.: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».