Послуги

OCULAR — масштабний медичний центр дорослої та дитячої офтальмології, де люблять ваші очі.

Діагностика зору

Комплексна діагностика зору з конcультацією лікаря — це можливість запобігти патологіям зору або вчасно почати їх лікування. Діагностика займає 1-1,5 години та включає обов'язкову перевірку гостроти зору, очного тиску та стану очного дна з розширенням зіниці краплями. У разі підозри на захворювання лікар використовує додаткові методи діагностики (УЗІ, ОКТ, периметрія тощо).

Детальніше more

Комплексна діагностика зору з конcультацією лікаря — це можливість запобігти патологіям зору або вчасно почати їх лікування. Діагностика займає 1-1,5 години та включає обов'язкову перевірку гостроти зору, очного тиску та стану очного дна з розширенням зіниці краплями. У разі підозри на захворювання лікар використовує додаткові методи діагностики (УЗІ, ОКТ, периметрія тощо).

Детальніше more

Лікування катаракти і глаукоми

Вторинну катаракту через назву вважають повторним появою первинної катаракти. Але у цих очних захворювань різна природа і, відповідно, методи лікування.

Детальніше more

Катаракта - небезпечна патологія ока, при якій каламутніє кришталик - повністю або частково. В оптичній системі зору кришталик виконує функцію заломлення світлових променів. Коли вони фокусуються на сітківці, то людина чітко бачить всі об'єкти. При його помутнінні порушується процес заломлення променів, що призводить до погіршення зору. Якщо катаракту не лікувати, можливі серйозні ускладнення та навіть повна сліпота.

Детальніше more

Головна небезпека глаукоми - підвищення внутрішньоочного тиску, який під час нападів перевищує нормальні для пацієнта значення постійно або періодично. Внаслідок недостатнього відтоку рідини в людини починає атрофуватися зоровий нерв, розвиваються характерні дефекти поля зору, а гострота зору починає знижуватися. За відсутності лікування глаукома призводить до незворотної сліпоти, тому терапію слід розпочинати якнайшвидше.

Детальніше more

Заміна природного кришталика ока штучним (інтраокулярною лінзою - ІОЛ) необхідна при лікуванні катаракти, вікової далекозорості, високих ступенях короткозорості або далекозорості, коли інші методи лікування виявляються неефективними. Також цю операцію застосовують, коли природний кришталик має неправильну форму, внаслідок чого не здатний фокусувати промені в одній точці.

Детальніше more

Лікування захворювань сітківки

Сітківка – внутрішня оболонка ока, однією стороною прилягає до склоподібного тіла, а іншою – до судинної оболонки очного яблука. На сітківці фокусуються спрямовані зоровим апаратом очі промені, завдяки чому людина сприймає зображення, розрізняє кольори та режими освітленості.

Детальніше more

Дистрофією сітківки (макулодистрофією) називають групу захворювань, при яких внаслідок ураження внутрішньої оболонки ока порушується центральний зір. Характерна особливість захворювання - прогресуючі дистрофічні зміни в центральній зоні сітківки та судинної оболонки. У поодиноких випадках спостерігається погіршення периферичного зору. Захворювання схильне до прогресування та за відсутності ефективного лікування призводить до повної сліпоти. Чим раніше проведено діагностику та розпочато терапію, тим кращий прогноз.

Детальніше more

Тромбоз центральної вени сітківки - небезпечна хвороба. Вона може викликати розвиток очних захворювань і втрату зору. Раніше таке судинне захворювання очей діагностували переважно у людей зрілого та похилого віку. Зараз їм все частіше хворіє молодь.

Детальніше more

Гемофтальм - це патологія, при якій відбувається крововилив в порожнину склоподібного тіла очного яблука і навколишній простір. До її виникнення можуть приводити різні причини. Несвоєчасно надана допомога або неправильне лікування може викликати серйозні ускладнення і навіть втрату зору.

Детальніше more

Плаваючі помутніння ( «мушки») в очах зазвичай починають турбувати людей старше 40 років. Вони створюють відчуття дискомфорту, а іноді можуть стати причиною небезпечної для життя ситуації, відволікаючи увагу. Позбутися від них допоможе процедура вітреолізіса.

Детальніше more

Лікуємо відшарування сітківки, яке зазвичай стається за наявності розривів та дегенерацій на сітківці. Найчастіша причина — відділення задньої частини скловидного тіла від сітківки, щільне прикріплення до якої у витончених місцях призводить до розривів.

Детальніше more

Лікуємо діабетичну ретинопатію, що виникає, коли високий рівень цукру в крові викликає пошкодження судин сітківки. Інколи на сітківці можуть рости патологічні нові судини. Усі ці зміни знижують зір.

Детальніше more

Лікуємо макулярний розрив — це розрив усіх шарів у невеликій області в центрі сітківки, що відповідає за гостроту зору, кольоровий зір, здатність писати та читати.

Детальніше more

Видаляємо епіретинальну мембрану — плівку, яка формується на сітківці в центральній її частині — макулі. Плівка може розвиватися вторинно як наслідок запалення, діабету, крововиливу в скловидне тіло, травми чи інших захворювань, що стимулюють фіброз.

Детальніше more

Лікуємо вікову макулодистрофію — це захворювання центральної зони сітківки, яка відповідає за гостроту зору.

Детальніше more

Лікуємо макулярний набряк — це захворювання центральної зони сітківки, яка відповідає за гостроту зору.

Детальніше more

Лазерна корекція

Лазерна корекція зору - ефективний метод лікування міопії (короткозорості), гіперметропії (далекозорості), пресбіопії та астигматизму.

Детальніше more

ReLEx SMILE – це методика корекції зору за допомогою фемтосекундного лазера. Бажаний ефект досягається шляхом видалення тонкого тривимірного фрагмента рогівки (лентикулі), що має лінзоподібну форму. Серед усіх існуючих на сьогоднішній день методик корекції зору ReLEx SMILE забезпечує мінімальне втручання у тканини ока.

Детальніше more

Femto LASIK — це лазерна корекція зору, яка виконується двома лазерами: фемтосекундним ZEISS VisuMax®, що формує лоскут рогівки, та ексімерним Schwind Amaris 1050.

Детальніше more

LASIK — це лазерна корекція зору, за якої лоскут рогівки формується мікрокератомом, а сама корекція виконується надшвидким німецьким ексімерним лазером Schwind Amaris 1050, який видаляє 1 діоптрію за 1 секунду.

Детальніше more

SmartSurfACE™ — це безконтактний метод лазерної корекції зору, без ножів і лоскутів — тільки лазер. Особливість цього методу полягає в тому, що поверхня рогівки частково видаляється під впливом лазеру та за 3–5 днів після операції повністю відновлюється.

Детальніше more

Кератоконусом називається генетично обумовлене захворювання ока, при якому центральна або парацентральна область рогівки стоншується і випинається, причому згодом цей процес прогресує. Це призводить до зміни форми рогівки — із сферичної вона стає конічною. Розвивається нерегулярний астигматизм, у результаті зображення предметів спотворюється і спостерігається прогресуюче зниження гостроти зору.

Детальніше more

Естетична хірургія

Блефаропластика - це зміна форми повік, зони навколо очей та їх розрізу за рахунок висічення надлишкового шкірного покриву в цій зоні. Під час корекції видаляються також надлишкові жирові відкладення у цій галузі, проводиться підтяжка м'язів.

Детальніше more

Косоокість - патологія, при якій обидва ока не можуть бути одночасно спрямовані на один предмет або в одному напрямку або зосереджені на чомусь одному. Вона не проходить самостійно, а вимагає виправлення, і чим раніше, тим краще. З таким захворюванням необхідно звертатися до офтальмолога. При своєчасному обігу косоокість можна ефективно вилікувати щадними методами: оптичною корекцією та терапевтичними процедурами. Операція призначається, якщо інші методи лікування не призвели до результату

Детальніше more

Дитяча офтальмологія

Комплексна діагностика зору з конcультацією лікаря — це можливість запобігти патологіям зору або вчасно почати їх лікування.

Детальніше more

Це тимчасове зменшення міопії (короткозорості) за допомогою зміни форми рогівки, яка є еластичною за своєю природою. Лінзи вдягаються на ніч, та після 6–8 годин сну пацієнт має хороший зір на 24 години без додаткового використання окулярів чи м’яких лінз.

Детальніше more

Лікуємо косоокість — порушення положення очей або ока, у результаті чого зображення, яке бачить одне око, не відповідає зображенню, яке бачить друге.

Детальніше more

Анестезія

Анастезія краплями (місцева анестезія) полягає в тому, що око перед операцією або процедурою закрапується краплям— анестетиками, які приводять до оніміння та зникнення болісної чутливості. Їхня дія триває близько години.

Детальніше more

Седація внутрішньовенна (внутрішньовенний наркоз) застосовується одночасно з місцевою анестезією у випадку, коли процедура чи операція є нескладними, однак пацієнт має підвищений тривожний стан.

Детальніше more

Інтубація та наркоз медичними газами (загальний наркоз) застосовується під час хірургічного лікування дітей або тривалих та болісних операцій у дорослих.

Детальніше more

Оптика

Носіння окулярів або контактних лінз — це сучасний, зручний і безпечний метод коригування гостроти зору. В Ocular є власна оптика, тому наші фахівці допоможуть вам дібрати оптимальний вид контактної корекції серійного або індивідуального виробництва.

Детальніше more

Власна оптика Ocular — це: широкий асортимент високоякісних оптичних продуктів провідних світових брендів для дітей і дорослих.

Детальніше more
visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-пт .: 09:00 до 17:00
нд.,сб: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».