Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика - це зміна форми повік, зони навколо очей та їх розрізу за рахунок висічення надлишкового шкірного покриву в цій зоні. Під час корекції видаляються також надлишкові жирові відкладення у цій галузі, проводиться підтяжка м'язів.

Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика – це зміна форми повік, зони навколо очей та їх розрізу за рахунок висічення надлишкового шкірного покриву в цій зоні. Під час корекції видаляються також надлишкові жирові відкладення у цій галузі, проводиться підтяжка м’язів..

Показання для проведення блефаропластики

Блефаропластика проводиться:

 • для видалення жирових мішків на повіках («мішки під очима»);
 • при опущенні нижніх куточків очей;
 • при нависанні шкіри верхніх повік («втомлений погляд»);
 • при деформації верхніх та нижніх повік, їх асиметрії;
 • з метою усунення вроджених або набутих дефектів повік;
 • при завороті повік (ентропіоні);
 • для корекції розрізу очей, їх форми;
 • при сильно виражених нососльозних борознах, зморшках навколо очей.

Процедура допомагає скоригувати ознаки вікових змін шкіри навколо очей, провести пластику м’язів періорбітальної зони, покращити естетику очей.

Види пластики повік

Основні різновиди блефаропластики:

Блефаропластика нижніх повік

Усуваються наслідки набряків, гриж, надлишки шкіри (так звані мішки), коригуються глибокі складки. Зазвичай шов проходить війним краєм, тому непомітний. Для покращення результату проводяться підтяжка зони скронь, зміцнення м’язів.

Блефаропластика верхніх повік

Найчастіше корекція верхніх повік здійснюється для усунення нависання шкіри. Розріз, через який проводиться втручання, розташовують у складці верхньої повіки. Звідси хірург видаляє зайву шкіру, надлишки жирової тканини. За показаннями одночасно проводять пластику м’язів, підтяжку шкіри чола.

Під час кругової блефаропластики усуваються дефекти і верхніх, і нижніх повік одночасно. Як правило, процедура проводиться на обох очах.

Молодим пацієнтам, у яких через вік ще не утворилися виражені шкірні складки, проте є необхідність видалення жирових відкладень, проводиться транскон’юнктивальна блефаропластика. В цьому випадку розрізи, через які здійснюється доступ до відкладень, які слід видалити, робляться на слизовій оболонці очей або повік.

Блефаропластика найчастіше проводиться в умовах стаціонару. Середня тривалість процедури становить 0,5-3 години. Залежно від цілей втручання та стану шкіри пацієнта використовуються класична або лазерна блефаропластика, а також серія послідовних шліфувань. Пацієнт залишається у клініці на 1 добу. Незначні втручання виконуються амбулаторно, і пацієнти вирушають додому того ж дня.

Протипоказання

Процедура не рекомендована пацієнтам, які:

 • страждають на ендокринологічні (цукровий діабет) або системні (червоний вовчак) захворювання;
 • мають проблеми із згортанням крові, захворювання серцево-судинної системи;
 • страждають від анемії, підвищеного внутрішньочерепного тиску, онкологічних захворювань, міопатії, захворювань щитовидної залози;
 • хворіють на інфекційні захворювання, ГРВІ;
 • відновлюються після інших видів оперативних втручань, особливо на очах;
 • лікуються від запальних захворювань очей (кон’юнктивіт, кератит, блефарит).

Жінкам слід відкласти корекцію на час менструації, вагітності та годування груддю.

Реабілітаційний період після операції

Реабілітаційний період триває 10-14 днів. Протягом цього часу проходять синці та набряки. Шви знімаються на 4-5 добу. Повне відновлення триває близько місяця.

 • Протягом першого тижня після втручання не рекомендується високе навантаження на очі. Протипоказано також заняття спортом, плавання, різкі рухи, походи в лазню, сауну, гарячий душ, ванни, прийом алкоголю. Спати рекомендується на спині.
 • Не слід керувати автомобілем протягом 1–2 тижнів після операції. У цей час також не рекомендується засмагати, носити контактні лінзи, терти очі та область навколо них.
 • Легкий макіяж дозволяється наносити через 2 тижні після втручання.
 • Самостійно знімати кірочки зі швів заборонено.
 • Протягом кількох діб після операції можлива надмірна сухість очей або, навпаки, сльозотеча. Це нормальна реакція на процедуру, яка відбувається самостійно.

Ефект процедури стає добре помітним на 14–21 добу. Кінцевий результат оцінюється за 2 місяці.

У Києві професійну блефаропластику верхніх та нижніх повік виконують фахівці клініки Ocular. Щоб дізнатися, як можна покращити стан повік у вашому випадку, які потрібно здати аналізи та пройти обстеження перед корекцією, запишіться на консультацію. Це можна зробити по телефону або через форму зворотного зв’язку. Приходьте!

Ціна: від 5 200 до 19 500 грн за одне око

Відтепер в Ocular медичні послуги можна оплатити частинами.
Ми потурбувалися про те, щоб ви могли оплатити обрану послугу за 3 місяці без жодних переплат!

Детальніше про оплату частинами

visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-пт .: 09:00 до 17:00
нд.,сб: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».