treat-iconСалюков Артем

Салюков Артем

к.м.н., лікар - офтальмолог першої категорії, хірург з лазерної корекції зору

Вітаю, мене звати Артем Олександрович, я кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії.

Уже 12 років допомагаю пацієнтам із вадами зору. Спеціалізуюся на лазерній корекції зору чотирма методами: ReLEx SMILE, FemtoLASIK, LASIK, PRK (SmartSurf). Також виконую процедури крос-лінкінгу для лікування кератоконусу.

Радо допоможу і вам, до зустрічі в Ocular!

Освіта

Сертифікат лікаря-фахівця «Офтальмологія», виданий Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця, посвідчення про присвоєння першої кваліфікаційної категорії «Офтальмологія», видане Департаментом охорони здоров’я Київської ОДА

 • Анюта Ткаченко

  Я прозрела и увидела Большую Медведицу 🪐
  Итак, моя история о коррекции зрения в Ocular - інститут офтальмології
  Конечно, я мечтала про это давно, но то финансы, то романсы, то страшно, то роди сначала. Последнее, кстати, не противопоказание 👌
  rate rate rate rate rate

 • Олександра Щебет

  Розрив шаблонів - це коли ти йдеш за відновленням зору в клініку, а приходиш в бутік-готель, де грає приємний джаз і лаундж, де є смачна кава і м’якенькі крісла в зоні очікування. Однак на мене в клініках завжди найбільше враження справляє не вишуканий інтер’єр з музикою, а лікарі. І тут я висловлюю свою щиру подяку і захоплення прекрасним фахівцям Артему Салюкову та Красняковій Маргариті. Лікарі, поруч з якими спокійно, які відповідають на усі твої 100500 питань.

  rate rate rate rate rate

visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-пт .: 09:00 до 17:00
нд.,сб: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».