Лікування діабетичної ретинопатії

Лікуємо діабетичну ретинопатію, що виникає, коли високий рівень цукру в крові викликає пошкодження судин сітківки. Інколи на сітківці можуть рости патологічні нові судини. Усі ці зміни знижують зір.

Лікування діабетичної ретинопатії

Лікуємо діабетичну ретинопатію, що виникає, коли високий рівень цукру в крові викликає пошкодження судин сітківки. Інколи на сітківці можуть рости патологічні нові судини. Усі ці зміни знижують зір.

Для кого?

У зоні ризику можуть бути люди, хворі на діабет. Діабетична ретинопатія може не мати жодних симптомів на перших стадіях, але виявлення ранніх змін може допомогти захистити ваш зір.

Є дві основні стадії діабетичної ретинопатії.

• Непроліферативна — дрібні кровоносні судини протікають, спричинюючи набряк сітківки. Якщо набрякає центральна ділянка сітківки (макула), то це називається макулярний набряк. (Найпоширеніша причина зниження зору в разі діабету).
Також кровоносні судини можуть закриватися, тоді кров не доходить до макули, що називається ішемією макули.

• Проліферативна ретинопатія — виникає, коли на сітківці починають рости патологічні кровоносні судини. Це називається неоваскуляризацією. Ці ламкі судини завжди кровоточать у скловидне тіло — прозору гелеподібну речовину, що заповнює око, спричинюючи невеликий крововилив або тотальний гемофтальм. Новоутворені судини можуть формувати рубцеву тканину, яка буде тягнути, відшаровувати сітківку (тракційне відшарування сітківки).

Також зниження зору можуть викликати й інші проблеми, спричинені діабетом:
— неоваскулярну глаукому (коли патологічні судини розростаються і блокують дренажну систему, куди відтікає рідина з ока);
— вторинну катаракту.

Як ми вам допоможемо?

Ретельний нагляд у разі діабету — найкращий спосіб запобігти втраті зору. На ранніх стадіях важливе спостереження і вчасне виявлення змін на сітківці.
На пізніших стадіях дуже важливо вчасно почати лікування, яке залежатиме від ступеня важкості і вираженості змін: зробимо ін‘єкції препаратів всередину ока (анти-VEGF), проведемо лазерне чи хірургічне лікування.
Діабетична ретинопатія — це серйозне захворювання очей, яке може призвести до зниження зору або навіть сліпоти. Якщо ваш лікар діагностував у вас діабет, важливо проходити регулярні комплексні обстеження в офтальмолога.

 

Ціна: від 4 000 до 45 700 грн за одне око без анестезії

Відтепер в Ocular медичні послуги можна оплатити частинами.
Ми потурбувалися про те, щоб ви могли оплатити обрану послугу за 3 місяці без жодних переплат!

Детальніше про оплату частинами

visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-пт .: 09:00 до 17:00
нд.,сб: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».