Лазерна корекція зору ReLEx SMILE

ReLEx SMILE — це лазерна корекція, за якої всі етапи виконуються на одному фемтосекундному лазері — ZEISS VisuMax®. Це швидкий і сучасний лазер, що працює всередині рогівки, не пошкоджуючи її поверхню.

ReLEx SMILE

ReLEx SMILE — це лазерна корекція, за якої всі етапи виконуються на одному фемтосекундному лазері — ZEISS VisuMax®. Це швидкий і сучасний лазер, що працює всередині рогівки, не пошкоджуючи її поверхню.

Для кого?

Пацієнтам, які бажають позбавитися лінз або окулярів. Особливо актуально людям, які ведуть активний спосіб життя, мають постійні фізичні навантаження. Вибір методу лазерної корекції відбувається на консультативно-діагностичному прийомі залежно від анатомічної будови ока та побажань (стилю життя) пацієнта.

Як ми вам допоможемо?

ReLEx SMILE — лазерна корекція, за якої всі етапи виконуються на одному фемтосекундному лазері — ZEISS VisuMax®. Це швидкий і сучасний лазер, що працює всередині рогівки, не пошкоджуючи її поверхню. Сформований енергією лазера диск видаляється через мікророзріз діаметром усього 2–3 мм. Порівняно з іншими методами лазерних корекцій, ця процедура відбувається без формування класичного лоскута, отже, відсутні ризики, пов’язані з його зміщенням у разі травматизації в майбутньому. Під час операції не пересікаються нервові волокна, що дає змогу мінімізувати відчуття сухості. Відновлення після операції відбувається найшвидше з усіх методів, уже через 4–5 годин.

В нашому центрі також доступне виконання лазерної корекції зору методами:

– SmartSurfACE™

– LASIK

– Femto LASIK

Вибір методу лазерної корекції відбувається на консультативно-діагностичному прийомі в залежності від анатомічної будови ока та побажань (образу життя) пацієнта.

Ціна: 42 000 грн за одне око

Відтепер в Ocular медичні послуги можна оплатити частинами.
Ми потурбувалися про те, щоб ви могли оплатити обрану послугу за 3 місяці без жодних переплат!

Детальніше про оплату частинами

ReLEx SMILE проводить:
visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-сб.: 09:00 до 18:00
нд.: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».