Лазерна корекція зору ReLEx SMILE

ReLEx SMILE – це методика корекції зору за допомогою фемтосекундного лазера. Бажаний ефект досягається шляхом видалення тонкого тривимірного фрагмента рогівки (лентикулі), що має лінзоподібну форму. Серед усіх існуючих на сьогоднішній день методик корекції зору ReLEx SMILE забезпечує мінімальне втручання у тканини ока.

ReLEx SMILE

ReLEx SMILE – це методика корекції зору за допомогою фемтосекундного лазера. Бажаний ефект досягається шляхом видалення тонкого тривимірного фрагмента рогівки (лентикулі), що має лінзоподібну форму. Серед усіх існуючих на сьогоднішній день методик корекції зору ReLEx SMILE забезпечує мінімальне втручання у тканини ока.

Як відбувається операція при використанні технології ReLEx SMILE?

Корекція зору проводиться на обох очах за один день. Втручання зазвичай триває від 10 до 15 хвилин.

Етапи корекції

 1. Очі закапують краплями, що анестизують, щоб пацієнт не зміг блимати під час втручання. Вії підклеюються плівочкою. Встановлюється вікорозширювач.
 2. За допомогою фемтосекундного лазера офтальмолог-хірург формує мікророзріз та попередньо змодельовану лентикулу, товщина якої залежить від ступеня міопії, яку потрібно скоригувати.
 3. Вплив на лентикулу лазером, внаслідок чого найтонший шар рогівки випаровується з утворенням газу, що розсуває навколишні тканини. Після цього лентикулу видаляють пінцетом.
 4. Зона втручання промивається стерильним розчином.

Переваги технології ReLEx SMILE

 1. Втручання не вимагає формування рогівкового клапана, тому відсутні пов’язані з цією процедурою ускладнення. Імовірність пошкодження рогівки практично дорівнює нулю.
 2. Після втручання не розвивається синдром «сухого ока».
 3. Мінімальний вплив на параметри рогівки. Після процедури її міцність не зменшується, оскільки верхні шари залишаються незайманими.
 4. Короткий період реабілітації.
 5. Довжина розрізу рогівки — всього 2–4 мм, тоді як за інших методик корекції далекозорості або короткозорості величина розрізу може становити близько 20 мм.

Показання

Корекція зору за допомогою технології ReLEx SMILE показана при:

 • синдромі «сухого ока» у пацієнтів, які тривалий час змушені користуватися контактними лінзами;
 • міопії від -0,5 до -10 дптр (найчастіше операцію роблять при -5 дптр і вище);
 • міопічному астигматизмі до -5 дптр;
 • комбінації міопії та міопічного астигматизму (максимальний прогрес патології, при якому ефективно втручання становить -12,5 дптр у сферичному еквіваленті);
 • високий ризик зміщення рогівкового клапана, наприклад, спортсменам.

Відновлювальний період

Відновлення після корекції зору за методикою ReLEx SMILE зазвичай займає 1-3 доби. Через 1 годину після втручання пацієнт добре бачить перші 3-5 рядків перевірочної таблиці. Неприємні відчуття в очах та сльозотеча, як правило, проходять протягом 2–3 годин.

Повертатися до активного способу життя можна вже наступного дня. Дозволяється гуляти, їздити велосипедом, вмиватися.

Клініка Ocular має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання, необхідне для ефективного проведення ReLEx SMILE. Офтальмологи-хірурги клініки мають усі необхідні сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію. Записатися на консультацію можна пь телефоном або через форму зворотного зв’язку. Приходьте!

Ціна: 49 000 грн за одне око

Відтепер в Ocular медичні послуги можна оплатити частинами.
Ми потурбувалися про те, щоб ви могли оплатити обрану послугу за 3 місяці без жодних переплат!

Детальніше про оплату частинами

ReLEx SMILE проводить:
visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-пт .: 09:00 до 17:00
нд.,сб: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».