Фемтолазерна корекція зору Femto LASIK

Femto LASIK — це лазерна корекція зору, яка виконується двома лазерами: фемтосекундним ZEISS VisuMax®, що формує лоскут рогівки, та ексімерним Schwind Amaris 1050.

Femto LASIK

Femto LASIK — це лазерна корекція зору, яка виконується двома лазерами: фемтосекундним ZEISS VisuMax®, що формує лоскут рогівки, та ексімерним Schwind Amaris 1050.

Для кого?

Пацієнтам, які бажають позбавитися лінз або окулярів. Особливо актуально людям, які ведуть активний спосіб життя, мають постійні фізичні навантаження. Вибір методу лазерної корекції відбувається на консультативно-діагностичному прийомі залежно від анатомічної будови ока та побажань (способу життя) пацієнта.

Як ми вам допоможемо?

Femto LASIK — це лазерна корекція зору, яка виконується двома лазерами: фемтосекундним ZEISS VisuMax®, що формує лоскут рогівки, та ексімерним Schwind Amaris 1050. Порівняно з мікрокератомом, фемтосекундний лазер забезпечує ідеально гладке прилягання лоскута після завершення процедури. Крім того, для пацієнтів із глибоко посадженими очима корекцію за допомогою мікрокератому провести неможливо. Зір відновлюється вже наступного дня.

В нашому центрі також доступне виконання лазерної корекції зору методами:

– SmartSurfACE™

– LASIK

– ReLEx SMILE

Вибір методу лазерної корекції відбувається на консультативно-діагностичному прийомі в залежності від анатомічної будови ока та побажань (образу життя) пацієнта.

Ціна: 31 500 грн за одне око

Відтепер в Ocular медичні послуги можна оплатити частинами.
Ми потурбувалися про те, щоб ви могли оплатити обрану послугу за 3 місяці без жодних переплат!

Детальніше про оплату частинами

Femto LASIK проводить:
visit Запишіться на прийом вже зараз
Дізнатися більше
contacts Контакти

Графік роботи:

пн-пт .: 09:00 до 17:00
нд.,сб: вихідний

Адреса:

Київ, вул. Миколи
Пимоненка, 13a

Як дістатися?

Від станції м. «Майдан Незалежності» тролейбусом № 16 або № 18 до зупинки «вул. Полтавська», потім 5 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».

До станції м. «Лук’янівська», потім 10 хв пішки до вул. Студентської і 3 хв по вул. Студентській у бік БЦ «Форум».